O      N   A   S


Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "EkoPerfekt" jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą działającą na polu szeroko rozumianej ochrony środowiska. 

Przedsiębiorstwo nasze oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie rozwoju i funkcjonowania Waszych firm, zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami. Pomagamy w uzyskaniu wszelkich pozwoleń i decyzji administracyjnych z zakresu ochrony środowiska. Ponadto prowadzimy kompleksową obsługę przedsiębiorstw w dziedzinie ochrony środowiska.

Poprzez występowanie przed odpowiednimi organami przyjmujemy pełną odpowiedzialność za wykonane dzieła i opracowania, aż do momentu zakończenia postępowań administracyjnych.

Firma posiada wykwalifikowaną kadrę, która dba o rzetelność i jakość wykonywanych opracowań. Ze szczegółowym zakresem świadczonych usług można zapoznać się w katalogu Opracowania i Doradztwo.


Struktura naszego Przedsiębiorstwa

Iwona Kowalska
właściciel

Marek Kowalski
m.kowalski@ekoperfekt.pl

Emilia Krystek
Dyrektor Biura, specjalista ds. gospodarki wodno - ściekowej
dyrektor@ekoperfekt.pl 

Julita Kowalczyk
Specjalista ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami
j.kowalczyk@ekoperfekt.pl 

Anna Frankiewicz
Specjalista ds. inżynierii środowiska
a.frankiewicz@ekoperfekt.pl 

Marta Kaczmarek
Główny specjalista ds. farm wiatrowych
m.kaczmarek@ekoperfekt.pl 

Jolanta Dybalska
Koordynator działu obsługi procesów inwestycyjnych z zakresu energetyki wiatrowej – specjalista ds. ochrony środowiska i farm wiatrowych
j.dybalska@ekoperfekt.pl 

Katarzyna Dyniak
Specjalista ds. inżynierii środowiska i farm wiatrowych
k.dyniak@ekoperfekt.pl 

Karolina Wiktorowicz
Specjalista ds. ochrony przyrody
k.wiktorowicz@ekoperfekt.pl 

Cezary Marusiński
Biolog środowiskowy
c.marusinski@ekoperfekt.pl 

Agnieszka Pycińska
Specjalista ds. ochrony środowiska
a.janicka@ekoperfekt.pl 

Paulina Winkiel
Specjalista ds. ochrony przyrody
p.winkiel@ekoperfekt.pl 

Lidia Mijas
Koordynator – specjalista ds. konstrukcji budowlanych, specjalista ds. ochrony środowiska i farm wiatrowych
l.mijas@ekoperfekt.pl 

Elżbieta Mikuła
Kierownik laboratorium akustycznego
e.mikula@ekoperfekt.pl

laboratorium@ekoperfekt.pl 

Joanna Kołacińska
Specjalista ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami
j.kolacinska@ekoperfekt.pl 

Paulina Kołodziejczyk
Specjalista ds. inżynierii środowiska
p.kolodziejczyk@ekoperfekt.pl 

Dorota Więcławska-Skrobek
Specjalista ds. technologii chemicznej i ochrony środowiska
d.skrobek@ekoperfekt.pl 

Jakub Błaszczyk
Specjalista ds. ochrony środowiska
j.blaszczyk@ekoperfekt.pl 

Małgorzata Przybył
specjalista ds. ochrony środowiska
g.przybyl@ekoperfekt.pl 

Irmina Kotecka
specjalista ds. ochrony przyrody
i.kotecka@ekoperfekt.pl 

Mariusz Biłek
specjalista ds. analiz powietrza
m.bilek@ekoperfekt.pl 

Anna Rembielińska
specjalista ds. inżynierii środowiska
a.rembielinska@ekoperfekt.pl 

Emilia Maciejewska
specjalista ds. analiz powietrza
e.maciejewska@ekoperfekt.pl 

Maciej Kutyła
specjalista ds. ochrony przyrody
m.kutyla@ekoperfekt.pl 

Zapraszamy do współpracy!

O firmie | Opracowania | Doradztwo | Pomiary | Linki | Kontakt
© 2011-2012 ekoperfekt.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Design by svera.pl