Kontakt

PUH EKOPERFEKT

ul. Wiatraczna 8b
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. st.: (44) 733 93 32
tel. kom: 604 75 61 13
tel. kom: 665 55 54 09
tel. kom: 785 18 72 76
e-mail: dyrektor@ekoperfekt.pl
e-mail: biuro@ekoperfekt.pl
NIP: 771 123 53 10
REGON: 100001479
Biuro czynne 7.00 – 15.00.
Po godzinie 15.00 pozostajemy do dyspozycji po wcześniejszym umówieniu spotkania lub pod nr tel. 665 55 54 09.

ZARZĄD FIRMY

Iwona Kowalska
Właściciel PUH EKOPERFEKT
dyrektor@ekoperfekt.pl
785 18 72 76

Marek Kowalski
Współwłaściciel PUH EKOPERFEKT
dyrektor@ekoperfekt.pl
604 75 61 13

Radosław Brzostocki
Dyrektor zarządzający
dyrektor@ekoperfekt.pl
665 55 54 09

 

Pracownia analizy zanieczyszczeń do powietrza
Gospodarka odpadami
Gospodarka wodno-ściekowa

mgr inż. Agnieszka Surgut
Specjalista ds. ochrony środowiska
885 777 502
a.surgut@ekoperfekt.pl

mgr inż. Paulina Kołodziejczyk
Specjalista ds. inżynierii środowiska
885 777 502
p.kolodziejczyk@ekoperfekt.pl

mgr inż. Marzena Honcel
Specjalista ds. ochrony środowiska
885 777 502
m.honcel@ekoperfekt.pl

 

Laboratorium akustykustyczne

mgr inż. Emilia Maciejewska
Kierownik laboratorium
885 777 501
e.maciejewska@ekoperfekt.pl

inż. Paulina Winkiel
Kierownik ds. jakości
885 777 501
p.winkiel@ekoperfekt.pl

 

Dział analiz przyrodniczych

mgr Cezary Marusiński
Biolog środowiskowy
885 777 503
c.marusinski@ekoperfekt.pl

Maciej Kutyła
Specjalista ds. ochrony środowiska
885 777 503
m.kutyla@ekoperfekt.pl

 

Księgowość i kadry

Ewa Zambrowicz
Specjalista ds. księgowości i kadr
885 777 504
e.zambrowicz@ekoperfekt.pl